Жуалы ауданы бойынша учаскелік сайлау комиссияларының құрамы

Жуалы ауданы бойынша учаскелік сайлау комиссияларының құрамы

№180 учаскелік сайлау комиссиясы

Комиссия төрайымы – Бердалиева Лаззат Мустахановна

Комиссия төрайымының орынбасары – Нышанова Фатима Матибаевна

Комиссия хатшысы – Кукеева Айнур Сарсекуловна

Комиссия мүшелері: Байгубеков Дидар Сапарханович, Архабаев Галимжан Мустафаевич

 

№181 учаскелік сайлау комиссиясы

Комиссия төрайымы –  Утегенова Жанар

Комиссия төрайымының орынбасары – Бейсекова Эльмира Бекмахановна

Комиссия хатшысы – Ынтызарбек Алтынай Сәкенқызы

Комиссия мүшелері – Елемес Әйгерім Дүйсенәліқызы, Авдыхалыкова Сандугаш Авдымомыновна

 

№182 учаскелік сайлау комиссиясы

Комиссия төрайымы – Саулембаева Салтанат Жандаркызы

Комиссия төрайымының орынбасары – Азитаев Жумагул Ахатбекулы

Комиссия хатшысы – Несіпхан Жеңіс Асқарұлы

Комиссия мүшелері – Маймаков Ардак Темирбекович, Алтынбеков Айдынгали Тастанбекович

 

№183 учаскелік сайлау комиссиясы

Комиссия төрағасы –  Алимбаев Галымжан Серикбаевич

Комиссия төрағасының орынбасары – Қорганбаева Кульзинат Онгарбаевна

Комиссия хатшысы – Берикбосынова Бахыткуль Орынбасаровна

Комиссия мүшелері – Қазахбаева Индира Тастанбековна, Аденов Мақсат Толебайұлы

 

№184 учаскелік сайлау комиссиясы

Комиссия төрайымы – Ертаева Роза Киыкбаевна

Комиссия төрайымының орынбасары – Таукеев Аскар Жолтанович

Комиссия хатшысы – Шахаева Раушан Шакиратовна

Комиссия мүшелері – Тасхожаева Жанар Алдабергенқызы, Аюбаева Сауле Шардарбековна

 

№185 учаскелік сайлау комиссиясы

Комиссия төрағасы – Алашбаев Малык Ергенбаевич

Комиссия төрағасының орынбасары – Нурпеисов Жалгас Бахтиярович

Комиссия хатшысы – Жаркынбаева Камила Утебаевна

Комиссия мүшелері – Кельдыбеков Достай Саукимбекович, Мусаев Бикелды Бердуашевич

 

№186 учаскелік сайлау комиссиясы

Комиссия төрағасы –  Турдалиев Амангали Досымбекович

Комиссия төрағасының орынбасары –  Елемесов Пернебек

Комиссия хатшысы – Бурибаева Рабига Сыздыковна

Комиссия мүшелері – Сабденова Жайна Рахимбаевна, Омарбаев Асылмурат

 

№187 учаскелік сайлау комиссиясы

Комиссия төрағасы – Туганбаев Амантай Кузембаевич

Комиссия төрағасының орынбасары – Абдешов Рахат Ширынбекович

Комиссия хатшысы – Елепаев Марат Орынбекович

Комиссия мүшелері – Абдешова Гульмира Куанышбековна, Райымбекова Айнур Тураровна, Ибрагимова Алтынкыз Таласовна, Бекбаева  Зауре Абдиновна

 

№188 учаскелік сайлау комиссиясы

Комиссия төрағасы – Курмашев Нуржан Карибаевич

Комиссия төрағасының орынбасары – Наушабаева Гульмира Абильдабековна

Комиссия хатшысы – Айтбаева Күнимай Лесовна

Комиссия мүшелері – Мырзаева Жанар Утегеновна, Турматова Нұржамиля Азымхановна

 

№189 учаскелік сайлау комиссиясы

Комиссия төрағасы – Ортаев Нурмахан Касымбекович

Комиссия төрағасының орынбасары – Марасилов Ермек Галымжанович

Комиссия хатшысы – Амирова Зухра Серікқызы

Комиссия мүшелері – Турсынбаева Маужуда Керимбаевна, Балмагамбетов Алибек Хожанович

 

№190 учаскелік сайлау комиссиясы

Комиссия төрағасы –  Нургабылов Нуридин Куванышбаевич

Комиссия төрағасының орынбасары – Таспауова Майра Саукимбековна

Комиссия хатшысы – Ахметов Дауренбек  Нурланович

Комиссия мүшелері – Ахметова Жанар Атаевна, Кирбасова Мадина Сарсеновна, Турсунбаев Абзал Беркимбаевич, Байгашева Нургуль Ермековна

 

№191 учаскелік сайлау комиссиясы

Комиссия төрағасы – Жумагулов Медеубек Сабденбекович

Комиссия төрағасының орынбасары – Ахметова Айтолкын Жолдыхановна

Комиссия хатшысы – Исаева Асыл Кенесовна

Комиссия мүшелері – Таласбекова Рабига Абдуловна, Оракова Бибиша Сагизбековна

 

№192 учаскелік сайлау комиссиясы

Комиссия төрағасы –  Жайкбаев Сатбай Жарылкасимович

Комиссия төрағасының орынбасары – Досыбаева Газиза Азимбаевна

Комиссия хатшысы – Сапарбекова Сымбат Жуманқызы

Комиссия мүшелері – Тургумбаева Анар Муратпековна, Кулетова Сымбат Жантаевна

 

№193 учаскелік сайлау комиссиясы

Комиссия төрайымы – Имашева Айгуль Алимбаевна

Комиссия төрайымының орынбасары – Батыркулов Оралхан Керимбекович

Комиссия хатшысы – Дармешова Динара Еркентаевна

Комиссия мүшелері – Жапаркулов Куатбек Даусенович, Алимбаев Шерхуат Имашевич

 

№194 учаскелік сайлау комиссиясы

Комиссия төрайымы – Шакирбаева Майра Пернебековна

Комиссия төрайымының орынбасары – Аубакиров Ринат Базарович

Комиссия хатшысы – Сазанбаев Ерлан Дуйсенбекович

Комиссия мүшелері – Досанкулов Калмухан Нуртаевич, Тойшибекова Балакуль Жумадиловна, Мусрепбаева Арайлым Данияровна, Байжигитова Нурбала Мусаевна

 

№195 учаскелік сайлау комиссиясы

Комиссия төрағасы – Курмашев Батыхан Аскарович

Комиссия төрағасының орынбасары – Утембаева Анар Мухтаровна

Комиссия хатшысы – Балабекова Айгерим Туребековна

Комиссия мүшелері – Бекшеев Серик Доненбаевич, Сагындыков Максат Жазыкбаевич

 

№196 учаскелік сайлау комиссиясы

Комиссия төрайымы – Ергебекова Гульбуби Жарылкасыновна

Комиссия төрайымының орынбасары – Мырзахметова Жанар Қойшибаевна

Комиссия хатшысы – Жетикбаев Нұрмаханбет Бердибаевич

Комиссия мүшелері – Бекжигитова Майра Хасеновна, Усипбекова Мияткуль Копбосыновна

 

№197 учаскелік сайлау комиссиясы

Комиссия төрағасы – Абеев Азамат Айтбатырович

Комиссия төрағасының орынбасары – Даулетбекова Карлыгаш Казбаевна

Комиссия хатшысы – Малибекова Сандугаш Тургымбековна

Комиссия мүшелері – Рысбек Лаура Кенжетайқызы, Сұлтанова Жамиля Қантбекқызы, Абдрашев Едиге Маттаевич, Сейдилдаев Темирхан Куандыкович, Есдаулетова Кульзат Жумабаевна, Пивкина Лидия Александровна

 

№198 учаскелік сайлау комиссиясы

Комиссия төрағасы – Кожагелдин Нарбек Ордабекович

Комиссия төрағасының орынбасары – Асибекова Нагима Казыбековна

Комиссия хатшысы – Шыршынбаева Алия Калеловна

Комиссия мүшелері – Дайрабаева Назира Турсынкажиевна, Матенова Арайлым Меирбековна, Джексембаева Шынар Тлеулесовна, Есиркепова Акбуби Сембековна

 

№199 учаскелік сайлау комиссиясы

Комиссия төрайымы – Молдакулова Майра Кожахметовна

Комиссия төрайымының орынбасары – Урисбаев Мухамеджан Мамытович

Комиссия хатшысы – Болатбекқызы Салима

Комиссия мүшелері – Ильдинбаева Назира Бегжановна, Шыныбаев Досымжан Тоялиевич

 

№200 учаскелік сайлау комиссиясы

Комиссия төрайымы – Абишева Эльмира Абиловна

Комиссия төрайымының орынбасары – Скиба Александр Николаевич

Комиссия хатшысы – Сансызбаева Гулнар Бейсалиевна

Комиссия мүшелері – Сатарова Карлыгаш Сейтхановна, Нурбекова Гульнур Ахметкановна, Ставских Анатолий Александрович, Қалдыбай Жұмағали Қалдыбайұлы, Жакыпбаев Ардак Калабаевич, Бердимуратова Гүлжанар Избасаровна

 

№201 учаскелік сайлау комиссиясы

Комиссия төрағасы – Алимбеков Марат Сейсенович

Комиссия төрағасының орынбасары – Бейбитов Канат Калдыбекович

Комиссия хатшысы – Темирбекова Нурсауле Абдиралықызы

Комиссия мүшелері – Қуатбек Мейіржан Мұратбекұлы, Сайлаубаева Нурлыхан Кадыркуловна, Пернебек Сержан Нышанбайұлы, Аташбек Ғалымжан Аташбекұлы, Сарсенова Майра Жумалиевна, Капаров Еркин Аханович

 

№202 учаскелік сайлау комиссиясы

Комиссия төрағасы – Ергебеков Нурбай Абилкасимович

Комиссия төрағасының орынбасары – Сембеков Асилбек Жанабаевич

Комиссия хатшысы – Асқар Азамат Зұлпынбекұлы

Комиссия мүшелері – Кенжеева Багила Садырбаевна, Оразбаев Кайрат Нурлыханович

 

№203 учаскелік сайлау комиссиясы

Комиссия төрағасы – Бейшенов Мухамеджан Пернекулович

Комиссия төрағасының орынбасары – Елеуов Бердибек Нурланович

Комиссия хатшысы – Абашева Алия Джурсиналиевна

Комиссия мүшелері – Иманкулов Марат Сураншиевич, Ибраимова Мания Сембековна, Тымбаева Гулмира Кыйбековна, Оспанова Гульмира Акылбековна, Сагналиева Нуржамал Куанышовна, Мориева Айнур Койшымановна

 

№204 учаскелік сайлау комиссиясы

Комиссия төрағасы – Сарманов Марат Садыбекович

Комиссия төрағасының орынбасары – Турегелдиев Асхат Аскарбекович

Комиссия хатшысы – Исламова Несибели Измухановна

Комиссия мүшелері – Рахмешов Мадияр Орынбаевич, Жузбаев Оралбек Турусович

 

№205 учаскелік сайлау комиссиясы

Комиссия төрағасы – Кадырбеков Жорабек Мамырович

Комиссия төрағасының орынбасары – Артаев Мухамеджан Жарасович

Комиссия хатшысы – Иманбаева Айнур Сейтхановна

Комиссия мүшелері – Баққараева Марзия Мылтыкбаевна, Турусбеков Талгат Турсумбекович

 

№206 учаскелік сайлау комиссиясы

Комиссия төрайымы – Жолдасбекова Багдат Болатбековна

Комиссия төрайымының орынбасары – Ортаева Айман Рамазанкызы

Комиссия хатшысы – Болтрикова Улболсын Жанысбековна

Комиссия мүшелері – Капалбаев Азимхан Оралович, Махмудов Вагиф Алиевич

 

№207 учаскелік сайлау комиссиясы

Комиссия төрайымы – Умарбекова Гульсара Джарылкасыновна

Комиссия төрайымының орынбасары – Жетибаев Муратбай Жылкайдарович

Комиссия хатшысы – Жумагулова Гульсана Алиаскаровна

Комиссия мүшелері – Тобабергенова Карлыгаш Рзагазиевна, Муханова Акбилек Мукушовна, Муханов Аскар Бахадирович, Сатбаева Узумгул Джаксылыковна, Нуркебаев Тугелбай, Картбаева Роза Андреевна

 

№208 учаскелік сайлау комиссиясы

Комиссия төрағасы – Мырзахметов Темирхан Рахимжанович

Комиссия төрағасының орынбасары – Татеков Ердаулет Абзелбекович

Комиссия хатшысы – Махамбеткулова Гулжан Болатовна

Комиссия мүшелері – Бердалиев Темирбек Кенесбекович,  Жарылкапов Бакыт Ушеуович

 

№209 учаскелік сайлау комиссиясы

Комиссия төрағасы – Кудайкулов Токтагул Раймкулович

Комиссия төрағасының орынбасары – Кадыров Бегасим Машанович

Комиссия хатшысы – Халыкова Калдыкул Ауесхановна

Комиссия мүшелері – Амангельдиева Шекеркуль Сыздыкбековна, Орынгалиева Кумила Сериккалиевна

 

№210 учаскелік сайлау комиссиясы

Комиссия төрағасы – Сабыров Бауыржан Кыдырбекович

Комиссия төрағасының орынбасары – Ахметов Торехан Рахманбердиевич

Комиссия хатшысы – Жантайбекова Зина Рахманалиевна

Комиссия мүшелері – Кенжебаев Серик Турарович, Оразбаев Сапарбек Сабралиевич

 

№211 учаскелік сайлау комиссиясы

Комиссия төрайымы – Жорабекова Гульнар Молдакуловна

Комиссия төрайымының орынбасары –  Алиева Гульвира Кадырбековна

Комиссия хатшысы – Райымкулова Ляззат Расилхановна

Комиссия мүшелері – Бикозиева Айнур Дуйсенбаевна, Сманбаев Нурмахамбет Шырыналиевич

 

№212 учаскелік сайлау комиссиясы

Комиссия төрайымы – Жалмагамбетова Когершин Олжабаевна

Комиссия төрайымының орынбасары – Рәсілхан Абылайхан Арабханұлы

Комиссия хатшысы – Нохаева Мадина Адилхановна

Комиссия мүшелері – Кошкимбаев Серик Болатбекович, Мауленкулова Айжан Кайратовна

 

№213 учаскелік сайлау комиссиясы

Комиссия төрайымы – Абильдаева Гульнара Жаксылыковна

Комиссия төрайымының орынбасары – Сабырова Айсулу Амантурлиевна

Комиссия хатшысы – Жапаров Ренат Сейсебекович

Комиссия мүшелері – Ермекбаев Адайбай Толебаевич, Надирбаев Алибек

 

№214 учаскелік сайлау комиссиясы

Комиссия төрайымы – Мусрепбекова Кумискуль Абилдаевна

Комиссия төрайымының орынбасары – Сугурбеков Жандарбек Турдалиевич

Комиссия хатшысы – Сыздыкбаев Молдияр Тургунбаевич

Комиссия мүшелері – Масалимова Ботакоз Джамалбековна, Косакова Зарина Турановна

 

№215 учаскелік сайлау комиссиясы

Комиссия төрайымы – Молдабаева Динара Лесбековна

Комиссия төрайымының орынбасары – Жарлыкапов Бектурган Жаксылыкович

Комиссия хатшысы – Нурпеисова Аягоз Турсунхановна

Комиссия мүшелері – Мамырова Гульбагда Асылбековна, Джолдасова Кульзинат Кенжекуловна

 

№216 учаскелік сайлау комиссиясы

Комиссия төрағасы – Тогизбаев Ускеналы Рахманалиевич

Комиссия төрағасының орынбасары – Турганов Керимжан Ахметович

Комиссия хатшысы – Акмурзаева Жанар Рапильбековна

Комиссия мүшелері – Абдахов Мейербек Есенаманович, Байкисиев Аманкелды

 

№217 учаскелік сайлау комиссиясы

Комиссия төрағасы – Сартанов Ардак Амангельдиевич

Комиссия төрағасының орынбасары – Темешов Берик Серикович

Комиссия хатшысы – Тулегенова Гульназ Керимкулкызы

Комиссия мүшелері – Байтокова Рита Эркиновна, Аманәлі Санжар

 

№473 учаскелік сайлау комиссиясы

Комиссия төрағасы – Кабылбеков Суинжан Курманович

Комиссия төрағасының орынбасары – Нұрғазы Әділет Рақымғазыұлы

Комиссия хатшысы – Сарманшаева Асия Ыкласовна

Комиссия мүшелері – Нурымбаев Муса Алланазарович, Абдиманова Раушан Алтынхановна, Халиев Жахангир Джалгасбаевич, Мөлембек Қалжан Маулембекқызы