Жуалы аудандық аумақтық сайлау комиссиясының ХАБАРЛАМАСЫ

Жуалы аудандық аумақтық сайлау комиссиясының

ХАБАРЛАМАСЫ

(Б.Момышұлы ауылы, Қонаев көшесі №6, тел: 2-04-47)

Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісі және мәслихаттары депутаттарының кезекті сайлауы 2021 жылдың 10 қантарына тағайындалуына байланысты Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» Конституциялық заңының 13-бабы, 4- тармағы негізінде Жуалы аудандық аумақтық сайлау комиссиясы келесі құрамы жөнінде хабарлайды:

Комиссия төрайымы: Алтыбаева Нурзия Бахторазовна

Комиссия төрайымының

орынбасары: Айжанов Мажит Мамытович

Комиссия хатшысы: Данияров Бахытжан Есентаевич

Комиссия мүшелері: Абдирасулов Уразбек Амантаевич,

Нурпейсова Перизат Шымыртаевна,

Джузбаев Ерназар Оралбекович,

Шынарбеков Жайсанбек Уалиханович.

 

 

Жуалы аудандық аумақтық сайлау комиссиясының

ХАБАРЛАМАСЫ

(Б.Момышұлы ауылы, Қонаев көшесі №6, тел: 2-04-47)

Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісі және мәслихаттары депутаттарының кезекті сайлауы 2021 жылдың 10 қантарына тағайындалуына байланысты Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» Конституциялық заңының 17-бабы, 2- тармағы негізінде Жуалы аудандық аумақтық сайлау комиссиясы Жуалы ауданы бойынша учаскелік сайлау комиссиялардың келесі құрамы жөнінде хабарлайды:

 

№180 учаскелік сайлау комиссиясы

Комиссия төрайымы – Бердалиева Лаззат Мустахановна

Комиссия төрайымының орынбасары – Архабаев Галимжан Мустафаевич

Комиссия хатшысы – Кукеева Айнур Сарсекуловна

Комиссия мүшелері: Байгубеков Дидар Сапарханович, Авдыхалыкова Сандугаш Авдымомыновна.

№181 учаскелік сайлау комиссиясы

Комиссия төрайымы –  Утегенова Жанар

Комиссия төрайымының орынбасары – Бейсекова Эльмира Бекмахановна

Комиссия хатшысы – Ынтызарбек Алтынай Сәкенқызы

Комиссия мүшелері –  Қазанғапов Алмаз Жұмабайұлы, Сейдикадыров Серикхали Досалыулы.

 

№182 учаскелік сайлау комиссиясы

Комиссия төрайымы –  Саулембаева Салтанат Жандаркызы

Комиссия төрайымының орынбасары – Азитаев Жумагул Ахатбекулы

Комиссия хатшысы – Омарова Балайым Амантаевна

Комиссия мүшелері – Маймақов Ардақ Темирбекович, Әбдір Шымыр Сейітқазыұлы.

 

№183 учаскелік сайлау комиссиясы

Комиссия төрайымы –  Казахбаева Индира Тастанбековна

Комиссия төрайымының орынбасары – Корганбаева Кульзинат Онгарбаевна

Комиссия хатшысы – Берикбосынова Бахыткуль Орынбасаровна

Комиссия мүшелері – Нусипова Улбосын Дилдахановна, Аденова Жанна Исатаевна.

 

 

№184 учаскелік сайлау комиссиясы

Комиссия төрайымы – Ертаева Роза Киыкбаевна

Комиссия төрайымының орынбасары – Таукеев Аскар Жолтанович

Комиссия хатшысы – Аюбаева Сауле Шардарбековна

Комиссия мүшелері – Бекбосынов Нурбол Елеусизович, Мырзалиев Алиби Аманкелдиевич.

 

№185 учаскелік сайлау комиссиясы

Комиссия төрағасы – Алашбаев Малык Ергенбаевич

Комиссия төрағасының орынбасары – Кельдыбеков Достай Саукимбекович

Комиссия хатшысы – Жаркынбаева Камила Утебаевна

Комиссия мүшелері –Доланова Жанылсын Лесбековна, Бектурганова Айшат Кенесовна.

 

№186 учаскелік сайлау комиссиясы

Комиссия төрағасы –  Турдалиев Амангали Досымбекович

Комиссия төрағасының орынбасары –  Омарбаев Асылмурат

Комиссия хатшысы – Бурибаева Рабига Сыздыковна

Комиссия мүшелері – Сабденова Жайна Рахимбаевна, Сәрсенқызы Динара.

 

№187 учаскелік сайлау комиссиясы

Комиссия төрайымы – Сеиткулова Гулдария Рахматулловна

Комиссия төрайымының орынбасары – Абдешов Рахат Ширынбекович

Комиссия хатшысы – Алписбаев Алмас Кемелбекович

Комиссия мүшелері – Кулчаева Улжан Нугайбековна, Райымбекова Айнур Тураровна, Ибрагимова Алтынкыз Таласовна, Бекбаева  Зауре Абдиновна.

 

№188 учаскелік сайлау комиссиясы

Комиссия төрағасы – Курмашев Нуржан Карибаевич

Комиссия төрағасының орынбасары – Наушабаева Гульмира Абильдабековна

Комиссия хатшысы – Айтбаева Күнимай Лесовна

Комиссия мүшелері – Мырзаева Жанар Утегеновна, Турматова Нұржамиля Азымхановна.

 

 

№189 учаскелік сайлау комиссиясы

Комиссия төрағасы – Ортаев Нурмахан Касымбекович

Комиссия төрағасының орынбасары – Марасилов Ермек Галымжанович

Комиссия хатшысы – Амирова Зухра Серікқызы

Комиссия мүшелері – Сапарова Кымбат Пернебековна, Исаков Керимжан Мухтарович.

 

№190 учаскелік сайлау комиссиясы

Комиссия төрағасы –  Нургабылов Нуридин Куванышбаевич

Комиссия төрағасының орынбасары – Кирбасова Мадина Сарсеновна

Комиссия хатшысы – Ахметова Жанар Атаевна

Комиссия мүшелері – Ахметов Дауренбек Нурланович, Сейдельдаев Досжан Бахитханович,  Асилова Гульзина Нурлановна, Байгашева Нургуль Ермековна.

 

 

№191 учаскелік сайлау комиссиясы

Комиссия төрағасы – Жумагулов Медеубек Сабденбекович

Комиссия төрағасының орынбасары – Ахметова Айтолкын Жолдыхановна

Комиссия хатшысы – Исаева Асыл Кенесовна

Комиссия мүшелері – Таласбекова Рабига Абдуловна, Оракова Бибиша Сагизбековна.

 

№192 учаскелік сайлау комиссиясы

Комиссия төрағасы –  Жайкбаев Сатбай Жарылкасимович

Комиссия төрағасының орынбасары – Досыбаева Газиза Азимбаевна

Комиссия хатшысы – Сапарбекова Сымбат Жуманқызы

Комиссия мүшелері – Истамбекова Рабига Рахимовна, Кулетова Сымбат Жантаевна.

 

№193 учаскелік сайлау комиссиясы

Комиссия төрайымы – Имашева Айгуль Алимбаевна

Комиссия төрайымының орынбасары – Дармешова Динара Еркентаевна

Комиссия хатшысы – Алимбаев Шерхуат Имашевич

Комиссия мүшелері – Жайымбаев Кайрат Нурханович, Сапаева Гульзада Мусерепхановна.

 

№194 учаскелік сайлау комиссиясы

Комиссия төрайымы – Шакирбаева Майра Пернебековна

Комиссия төрайымының орынбасары – Аубакиров Ринат Базарович

Комиссия хатшысы – Сазанбаев Ерлан Дуйсенбекович

Комиссия мүшелері – Сейдалиев Галымжан Ушкемпирович, Тойшибекова Балакуль Жумадиловна, Мусрепбаева Арайлым Данияровна, Байжигитова Нурбала Мусаевна.

 

№195 учаскелік сайлау комиссиясы

Комиссия төрағасы – Курмашев Батыхан Аскарович

Комиссия төрағасының орынбасары – Сагындыков Максат Жазыкбаевич

Комиссия хатшысы – Балабекова Айгерим Туребековна

Комиссия мүшелері – Досанқұлов Әлімжан Бахытжанұлы, Дүйсебай Ажар Әліпбайқызы.

 

№196 учаскелік сайлау комиссиясы

Комиссия төрайымы – Ергебекова Гульбуби Жарылкасыновна

Комиссия төрайымының орынбасары – Мырзахметова Жанар Қойшибаевна

Комиссия хатшысы – Жексембаева Айнур Шалкаровна

Комиссия мүшелері – Мельдеханова Айжан Байкадамовна, Усипбекова Мияткуль Копбосыновна.

 

№197 учаскелік сайлау комиссиясы

Комиссия төрағасы – Абеев Азамат Айтбатырович

Комиссия төрағасының орынбасары – Дәулетбекова Карлыгаш Казбаевна

Комиссия хатшысы – Малибекова Сандугаш Тургымбековна

Комиссия мүшелері – Утенова Жанар Тургановна, Сұлтанова Жамиля Қантбекқызы, Абдрашев Едиге Маттаевич, Панапова Назым Нургалиевна, Есдаулетова Кульзат Жумабаевна, Пивкина Лидия Александровна.

 

№198 учаскелік сайлау комиссиясы

Комиссия төрағасы – Кожагелдин Нарбек Ордабекович

Комиссия төрағасының орынбасары – Асибекова Нагима Казыбековна

Комиссия хатшысы – Матенова Арайлым Меирбековна

Комиссия мүшелері  – Абдреева Жайнагул Сапарбековна, Бактыбетова Улдана Улбаевна, Тургумбеков Габит Икрамбайулы, Жаксылыкова Алия Мауленовна.

 

№199 учаскелік сайлау комиссиясы

Комиссия төрайымы – Молдакулова Майра Кожахметовна

Комиссия төрайымының орынбасары – Урисбаев Мухамеджан Мамытович

Комиссия хатшысы – Сейткулов Азимкул Курмансеитович

Комиссия мүшелері – Сагинбеков Баратбек Ботбайбекович, Шыныбаев Досымжан Тоялиевич.

 

№200 учаскелік сайлау комиссиясы

Комиссия төрайымы – Жумабаева Эльмира Балхибековна

Комиссия төрайымының орынбасары – Қалдыбай Жұмағали Қалдыбайұлы

Комиссия хатшысы – Сансызбаева Гулнар Бейсалиевна

Комиссия мүшелері – Сатарова Карлыгаш Сейтхановна, Тогаева Айнур Адилхановна, Сейтімбетова Дәмира Саматқызы, Таубаев Пазилбек Исабаевич,  Дәуітәлі Жансая Мухидинқызы, Тұран Кәмшат Ермұханқызы.

 

№201 учаскелік сайлау комиссиясы

Комиссия төрағасы – Бейбитов Канат Калдыбекович

Комиссия төрағасының орынбасары – Наурызбаев Ерик Раймбекович

Комиссия хатшысы – Темирбекова Нурсауле Абдиралықызы

Комиссия мүшелері – Құдайбергенов Қанатбек Кенгчиликұлы, Сапаралиева Айжан Мұратқызы, Унгаров Ардак Алмасбекович, Сайлаубаева Нурлыхан Кадыркуловна, Пернебек Сержан Нышанбайұлы, Капаров Еркин Аханович.

 

№202 учаскелік сайлау комиссиясы

Комиссия төрағасы – Ергебеков Нурбай Абилкасымович

Комиссия төрағасының орынбасары – Сембеков Асилбек Жанабаевич

Комиссия хатшысы – Асқар Азамат Зұлпынбекұлы

Комиссия мүшелері – Кенжеева Багила Садырбаевна, Оразбаев Кайрат Нурлыханович.

 

№203 учаскелік сайлау комиссиясы

Комиссия төрағасы – Бейшенов Мухамеджан Пернекулович

Комиссия төрағасының орынбасары – Елеуов Бердибек Нурланович

Комиссия хатшысы – Абашева Алия Джурсиналиевна

Комиссия мүшелері – Иманкулов Марат Сураншиевич, Ибраимова Мания Сембековна, Тымбаева Гулмира Кыйбековна, Искакова Балжан Сыдыковна, Райымбекқызы Мақпал, Мориева Айнур Койшымановна.

 

№204 учаскелік сайлау комиссиясы

Комиссия төрағасы – Сарманов Марат Садыбекович

Комиссия төрағасының орынбасары – Турегелдиев Асхат Аскарбекович

Комиссия хатшысы – Исламова Несибели Измухановна

Комиссия мүшелері – Рахмешов Мадияр Орынбаевич, Молдакулова Кульжамал Куандыковна.

 

№205 учаскелік сайлау комиссиясы

Комиссия төрағасы – Кадырбеков Жорабек Мамырович

Комиссия төрағасының орынбасары – Баққараева Марзия Мылтыкбаевна

Комиссия хатшысы – Иманбаева Айнур Сейтхановна

Комиссия мүшелері – Раймбаева Гулназ Бодаубековна, Сыдыкова Алтынкуль Молдабаевна.

 

№206 учаскелік сайлау комиссиясы

Комиссия төрайымы – Бексейтова Майра Жумабековна

Комиссия төрайымының орынбасары – Жолдасбекова Багдат Болатбековна

Комиссия хатшысы – Торткулбаева Гулмира Ботановна

Комиссия мүшелері – Капалбаев Азимхан Оралович, Жанысбекова Лаззат Малдебековна.

 

№207 учаскелік сайлау комиссиясы

Комиссия төрайымы – Умарбекова Гульсара Джарылкасыновна

Комиссия төрайымының орынбасары – Муханов Аскар Бахадирович

Комиссия хатшысы – Акимкулова Сауле Елемесовна

Комиссия мүшелері – Тобабергенова Карлыгаш Рзагазиевна, Муханова Акбилек Мукушовна, Аманбаева Акзира Толыбаевна, Утепов Курбанбай Утеулиевич, Байғабыл Назира Есетбайқызы, Картбаева Роза Андреевна.

 

№208 учаскелік сайлау комиссиясы

Комиссия төрағасы – Мырзахметов Темирхан Рахимжанович

Комиссия төрағасының орынбасары – Татеков Ердаулет Абзелбекович

Комиссия хатшысы – Пардабекова Кульзипа Муратовна

Комиссия мүшелері – Бердалиев Темирбек Кенесбекович,

Оразалы Еркебұлан Полатбекұлы.

 

 

№209 учаскелік сайлау комиссиясы

Комиссия төрайымы – Мураталиева Индира Жиенбаевна

Комиссия төрайымының орынбасары – Кадыров Бегасим Машанович

Комиссия хатшысы – Халыкова Калдыкул Ауесхановна

Комиссия мүшелері – Каспакова Гулнур Ушкемпировна, Орынгалиева Кумила Сериккалиевна.

 

 

№210 учаскелік сайлау комиссиясы

Комиссия төрайымы – Сегизбаева Зауре Илиятовна

Комиссия төрайымының орынбасары – Сабыров Бауыржан Кыдырбекович

Комиссия хатшысы – Жантайбекова Зина Рахманалиевна

Комиссия мүшелері – Раимбекова Эльмира Бекболовна, Оразбаев Сапарбек Сабралиевич.

 

№211 учаскелік сайлау комиссиясы

Комиссия төрайымы – Жорабекова Гульнар Молдакуловна

Комиссия төрайымының орынбасары –  Алиева Гульвира Кадырбековна

Комиссия хатшысы – Дайырбекұлы Нурлис

Комиссия мүшелері – Әшірбекова Самал Қадырқұлқызы, Сманбаев Нурмахамбет Шырыналиевич.

 

№212 учаскелік сайлау комиссиясы

Комиссия төрайымы – Жалмагамбетова Когершин Олжабаевна

Комиссия төрайымының орынбасары – Рәсілхан Абылайхан Арабханұлы

Комиссия хатшысы – Айхожаева Айгул Жумахановна

Комиссия мүшелері – Аманбай Қажымұхан Аманбайұлы, Жамангараев Жанат Дарибаевич.

 

№213 учаскелік сайлау комиссиясы

Комиссия төрайымы – Усенбекова Меруерт Мергенбаевна

Комиссия төрайымының орынбасары – Оморбекова Каламкас Бешкемпировна

Комиссия хатшысы – Жапаров Ренат Сейсебекович

Комиссия мүшелері – Ермекбаев Кыдырбай Серикбаевич, Надирбаев Алибек.

 

№214 учаскелік сайлау комиссиясы

Комиссия төрайымы – Мусрепбекова Кумискуль Абилдаевна

Комиссия төрайымының орынбасары – Масалимова Ботакоз Джамалбековна

Комиссия хатшысы – Сыздыкбаев Молдияр Тургунбаевич

Комиссия мүшелері – Момыналиев Сагынбек Диханбаевич, Асанова Жанар Рахматдильдаевна.

 

№215 учаскелік сайлау комиссиясы

Комиссия төрайымы – Молдабаева Динара Лесбековна

Комиссия төрайымының орынбасары – Косарова Гульжан Кушербаевна

Комиссия хатшысы – Мамырова Гульбагда Асылбековна

Комиссия мүшелері – Шоханов Самат Садырбайулы, Айжанов Талгат Мамытович.

№216 учаскелік сайлау комиссиясы

Комиссия төрайымы – Акмурзаева Жанар Рапильбековна

Комиссия төрайымының орынбасары – Байкисиев Аманкелды

Комиссия хатшысы – Конысбаева Роза Абилхановна

Комиссия мүшелері – Ильгербаев Боранбай Сейткулович, Нурлыбаев Еркелды Бескемпирович.

№217 учаскелік сайлау комиссиясы

Комиссия төрағасы – Ташкеев Алтай Жамбылович

Комиссия төрағасының орынбасары – Балкибеков Бауыржан Затыбекович

Комиссия хатшысы – Тулегенова Гульназ Керимкулкызы

Комиссия мүшелері – Байтокова Рита Эркиновна, Аманәлі Санжар.

 

№473 учаскелік сайлау комиссиясы

Комиссия төрағасы – Кабылбеков Суинжан Курманович

Комиссия төрағасының орынбасары – Нұрғазы Әділет Рақымғазыұлы

Комиссия хатшысы – Жармухамбетова Жанат Байсеитовна

Комиссия мүшелері – Нурымбаев Муса Алланазарович, Сапарбеков Фархад Куатович, Оспанов Рахимжан Абихаевич, Шәріп Жанібек Абылхасымұлы, Жүншеев Алмас Батырханұлы, Карибай Шерхан Сейтханулы, Есмурзаев Айдархан Касымбекулы, Тасқынбай Ержігіт Қалдыбекұлы.